![](https://static.wixstatic.com/media/605cb0_c2ee1b45392940ffaf245baeb70f9962~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/605cb0_c2ee1b45392940ffaf245baeb70f9962~mv2.jpg)
Після успішних гастролей німецкього органіста Якобуса Ґладзіви у Львові, він став головним запрошеним органістом Львівського органного залу.
Органіст з Німеччини Якобус Ґладзіва вже вдруге з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну виступив із сольними концертами у Львівському органному залі на початку лютго 2023 року.
Якобус Ґладзіва вивчав оркестрове дириґування та церковну музику в Дрездені й Ляйпціґу, отримавши два дипломи та два ступені магістра. З 2020 року працює церковним музикантом у Берліні. Регулярно дає концерти в Німеччині та за кордоном. Грати на органі почав ще з дитинства, перед цим опанувавши фортепіано.
«Я приємно здивований, як багато хорошої української музики ми відкриваємо для себе в цей час. Для мене це захоплююче відкриття нового про культуру України, яка перебувала до цього в тіні», — каже Якобус.
Читайте інтервʼю з органістом на сайті.