Простір мистецтва, спілкування та підтримки: події червня у “Гомін Центрі”
- 1 черв.
- Читати 2 хв
Перший місяць літа в новому мистецькому просторі Львова буде насичений подіями

“Гомін Центр” Львівського органного залу запрошує провести червень разом.
У червні у новому мистецькому просторі відбудеться 17 подій, серед яких – камерні концерти, виставки, лекції про візуальне мистецтво, майстерклас із малювання та інтерактивна музична подія для дітей. Щотижня – заняття сучасного хору “Заспівай” та Сольфеджіо клуб, де можна дізнатися про музику більше. Також на постійній основі діють заняття з музичної терапії для ветеранів та військових. Детальніше про заплановані події простору читайте нижче.
5 червня у “Гомін Центрі” відкривається виставка візуального мистецтва “GAME STRATEGY” – спільний артпроєкт митців Львова про ігри, які ми провадимо щодня. На відвідувачів чекають фотографія, живопис, колаж, скульптура, ліногравюра.
Свої роботи представлять: Юлія Сіренко, Анастасія Копач, Андрій Ірха, Гліб Рахманін, Дмитро Щербина. Куратор виставки – Вадим Микуланинець. Виставка триватиме до 5 липня. Вхід – вільний.
Про візуальне мистецтво у червні говоритимемо багато. 4 червня відбудеться подія художника Гліба Рахманіна зі серії розмов про мистецтво: “Що сталося з візуальним мистецтвом у ХХ столітті”. 11 червня – ще одна розмова: “Білий на білому. Про естетику кольору”. Серія продовжиться подіями, які так полюбилися відвідувачам раніше. Зокрема, тема лекції 30 червня – "Модерн: коли краса стала всім".
Але не лише говорити, споглядати і слухати запрошує в червні “Гомін Центр”. 9 і 25 червня Гліб Рахманін проведе майстерклас із малювання “Слухати очима”. Учасники зможуть спробувати вільне малювання під музику.
Любителів камерної музики запрошуємо 18 червня на “Вечір класики: скрипка та фортепіано”. У виконанні піаніста Сергія Колесника та скрипальки Тетяни Кожелюк прозвучить легка та приємна романтична музика.
27 червня чекаємо на концерті “Флейта та фортепіано”, де звучатиме музика, у якій поєднуються витонченість камерного звучання, емоційна глибина та яскрава образність.
20 червня “Гомін Центр” кличе на дитячу інтерактивну музичну подію “Граємо”. Вікторія Антошевська та Світлана Позднишева познайомлять діток із класикою у форматі гри, а кожен маленький учасник зможе пограти на музичних інструментах і подиригувати мініоркестром.
Також “Гомін Центр” запрошує ветеранів та військовослужбовців на індивідуальні музичні заняття, де можна обрати інструмент, зручний час та регулярність занять.
Щоб надіслати заявку, потрібно заповнити Google-форму за посиланням: https://forms.gle/km2qgSga8oHmHyEP6

Квитки на події можна придбати за посиланням: https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/homin-center-2663.html
Докладніше про простір можна дізнатися тут: https://www.lvivconcert.house/homin-center


Коментарі